gdzie naprawić pękniętą szybkę w iphonie

gdzie naprawić pękniętą szybkę w iphonie

Gdzie dostanę najdłuższą gwarancję na naprawę szybki w smartfonie, konkretnie iphone? Dajcie znać, gdzie wysyłacie, bo zależy mi raczej na stałym kontakcie. U mnie lokalnie to ciężko w ogóle znaleźć profesjonalistów od marki Apple.

HARY1953

Posty: 1

 
Niektóre smartfony mają wady fabryczne po pewnym czasie i tego raczej nie przeskoczysz. To loteria i z tego powodu warto mieć kontakt do serwisu.

Booss23

Posty: 4

 
Też się z różnymi rzeczami do nich zgłaszałem i za każdym razem w tym samym tygodniu odbierałem telefon. Jak stacjonarnie to pewnie od ręki wiele rzeczy robią.

GGregbard

Posty: 26

 
Warto się trochę podszkolić z wiedzy o telefonie, żeby nie nabrać się na dodatkowe koszty w serwisie moim zdaniem, więc dobrze doradzacie.

Januszek

Posty: 18

 
Jestem zadowolony z naprawy przeprowadzonej szybki przez
https://applemobile.pl/naprawa-zbitej-szybki-iphone-12-12-pro-12-mini-12-pro-max-serwis-iphone-szczecin/, bo zdiagnozowali smartfona. Powiedzieli co, i za ile zrobią. Cennik jasny, w ogóle się nie zmienia od dawna, więc to na pewno na duży plus. Gwarancja na 180 dni. Bardzo długo moim zdaniem, dłużej niż u konkurencji.

Aniusiaaa1

Posty: 11

 
Jak się przyzwyczaisz do Face ID to faktycznie ciężko zrezygnować, a to jednak element dość wrażliwy na uszkodzenia. Nawet, jak spadnie Ci telefon, albo wejdzie w jakieś nietypowe wibracje to po sprawie. Dobra naprawa wydaje mi się wyrównuje braki fabryczne.

TomekK

Posty: 14

 
Potwierdzam, że to bardzo dobry serwis i szybko ogarniają, co się stało i co trzeba naprawić. Czasami proponują większą naprawę, chociażby modułu wyświetlacza, ale zawsze wiesz przed, czy opłaca się zdecydować. Z reguły tak.

dermuster

Posty: 5

 
Zakupy fajnie się robi, dzięki Face ID. Niektórzy narzekają na prywatność, ale chodzi o wygodę jednak. Technologia przyszłości zdecydowanie i warto wiedzieć, jak telefon działa generalnie, żeby nawet samodzielnie wstępnie zdiagnozować.

Klarka45

Posty: 24