słyszeliście już piosenkę z filmu "Ostatni Klaps"?

słyszeliście już piosenkę z filmu "Ostatni Klaps"?

Witam! Czy oglądał może ktoś film, do którego Diego śpiewa piosenkę „ Ostatni klaps”. Podobno super komedia. Sam teledysk rewelacja!

iDuri

Posty: 19

 
Diego ma swój profil na FB gdzie znajdziesz wszystkie informacje na temat jego twórczości. Ja już należę do fan page a Diego i doskonale bawię się przy rytmach jego muzyki. Uwielbiam Diego i jego utwory!

dada45

Posty: 28

 
Ja Diego znam tylko piosenkę „Bejbe Bejber” i „ Tylko ta jedyna”. Muszę koniecznie obejrzeć ten teledysk do filmu „Ostatni klaps” i chętnie przystąpię do fan page a.

endrjuuu

Posty: 34

 
Myślę, że Diego to nowa gwiazda muzyki Disco Polo, której powierzono promować swoją piosenką film „Ostatni klaps” . Posłuchajcie jego innych kawałków takich jak dla przykładu „Bejbe Bejber” i „Tylko ta jedyna”. Też są super.

codePerformance

Posty: 24

 
Jak chcesz przystąpić do fan page a Diego to wejdź na jego profil na FB. Oprócz kawałka „Ostatni klaps” znajdziesz na FB jego inne utwory i ciekawe informacje na temat twórczości.

Kitas

Posty: 27

 
Ja też chętnie zapoznam się z twórcą piosenki „ Ostatni klaps” Uwielbiam Disco Polo a wydaje mi się, że Diego to nowa postać na scenie muzycznej.

Klarka34

Posty: 20

 
Poszukaj na FB profilu Diego to poznasz jego całą twórczość. Ja już należę do jego fan page a i śledzę wszystkie wydarzenia związane z tym artystom. Pozdrowienia dla wszystkich wielbicieli Disco Polo!

ChosenOne

Posty: 29

 
A odwiedzałeś profil Diego na FB? Tam znajdziesz wszystkie ważne informacje na jego temat i filmiki z piosenkami w tym również teledysk do filmu „Ostatni klaps”. Ja też jestem jego wierną fanką i ze zniecierpliwieniem czekam na jego nowe utwory.

CHatka-eKo

Posty: 27

 
Szukałam na FB profilu Diego ale nie mogłam znaleźć. Jak znacie to proszę podajcie linka bo bardzo mi się podoba jego ostatnia piosenka do filmu „Ostatni klaps”

Gruszek2

Posty: 11