Hala Jaworowa, szukam

Hala Jaworowa, szukam

Chcemy się wybrać do Wisła Malinka, niemniej jednak nie wiem czy skocznie można zwiedzać? Jak to wygląda cenowo?

serwertus

Posty: 1

 
Mnie się podoba Bielsko-Biała i chętnie się tam wybieram. Mam blisko do sporo atrakcji w Beskidzie, zatem polecam tam pojechać. Przekonacie się, że nawet miasta w Beskidzie mają coś interesującego do zaoferowania i będziecie chcieli tam częstokroć wracać.

Pyszności2

Posty: 13

 
Polecam odwiedzić Cieńków, albowiem dla mnie to super miejsce. Widziałem gdzie piękne fotografie z tego miejsca i na pewno pojadę tam, kiedy tylko znajdę na to czas. Beskid to duży obszar, niemniej jednak i sporo atrakcji. To akurat dobrze, albowiem tak rzeczywiście każdy znajdzie dla siebie to, co jest mu potrzebne i sprawi sporo radości.

andrew66

Posty: 11

 
Polecam odwiedzić Cieńków, bo dla mnie to super miejsce. Widziałem gdzie piękne zdjęcia z tego miejsca i na pewno pojadę tam, kiedy tylko znajdę na to czas. Beskid to duży obszar, ale i wiele atrakcji. To akurat dobrze, bo tak naprawdę każdy znajdzie dla siebie to, co jest mu potrzebne i sprawi wiele radości.

Dworniok00

Posty: 2

 
Dla miłośników Skoczni Małysza polecam stronę https://kochambeskidy.pl/beskidzkie-atrakcje-skocznia-im-adama-malysza-w-wisle-malince/, bo można tutaj zobaczyć bardzo interesujące zdjęcia. Przekonacie się, że jest to miejsce naprawdę bardzo wyjątkowe i niepowtarzalne.

mew soncz7777

Posty: 8

 
Mnie się podoba Hala Jaworowa i te przepiękne widoki, niemniej jednak gusta są niezwykle różne. Zaletą jest to, iż można się tam dostać niebieskim szlakiem, zatem należałoby się wybrać na wycieczkę. Dwie godziny i już jesteśmy na miejscu. Nawet, jeśli ktoś nie jest wprawiony w takim chodzeniu to na pewno da sobie z tym radę, aby przejść.

szogun

Posty: 17

 
Mnie się podoba Hala Jaworowa i te piękne widoki, ale gusta są bardzo różne. Zaletą jest to, że można się tam dostać niebieskim szlakiem, dlatego warto się wybrać na wycieczkę. Dwie godziny i już jesteśmy na miejscu. Nawet, jeśli ktoś nie jest wprawiony w takim chodzeniu to na pewno da sobie z tym radę, aby przejść.

muzyczny55

Posty: 4