organizacja imprez firmowych warszawa, szukam !

organizacja imprez firmowych warszawa, szukam !

Chcę nawiązać kontakt z firmą, która organizuje imprezy okolicznościowe w Warszawie i ma jakieś super miejsce. Może to będzie dłuższa współpraca? Wszystko będzie zależne od tego, co taka firma jest w stanie dla nas przygotować.

gumisiek45

Posty: 2

 
Miejsc jest bardzo dużo. Wszystko będzie zależne od tego ile jest osób i jak dużo pieniędzy mamy do wydawania. Jeśli fundusz jest nieograniczony to znajdziemy na pewno super miejsce.

Czarek

Posty: 4

 
Nie znam akurat firmy, jaka zajmuje się organizacją bankietów w Warszawie, bo u nas idziemy w oszczędności i zawsze imprezy organizujemy sami. Różnie to wychodzi i na pewno w innym miejscu byłoby lepiej, lecz szef sam decyduje jak ma to wszystko wyglądać.

leeon

Posty: 5

 
Znajomy skontaktował się z firmą, która organizowała imprezy firmowe w Warszawie i wiem, że mieli super miejsce. Dobre nagłośnienie, klubowe oświetlenie i wiele innych udogodnień. Wszyscy z tej imprezy były zadowoleni.

nighthaze

Posty: 5

 
My imprezę noworoczną w Warszawie organizowaliśmy tutaj https://www.xoxoparty.pl. było mega super i polecam wszystkim, aby się tą ofertą bliżej zainteresowali.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Miejsc jest niezmiernie sporo. Wszystko będzie zależne od tego ile jest ludzi i jak sporo pieniędzy mamy do wydawania. Jeżeli fundusz jest nieograniczony to odszukamy na pewno super miejsce.

żabka45

Posty: 16

 
Znajomy skontaktował się z firmą, która organizowała imprezy firmowe w Warszawie i wiem, iż mieli super miejsce. Dobre nagłośnienie, klubowe oświetlenie i sporo innych udogodnień. Wszyscy z tej imprezy były zadowoleni.

beata77

Posty: 11

 
Organizowaliśmy wigilię firmową w Warszawie w klubie. Atmosfera była super, dlatego polecam takie rozwiązanie, mimo że miejsce wydawać by się mogło niewłaściwe.

a_morenzo

Posty: 13

 
Imprezy można organizować wszędzie. Najistotniejsze jest to, kto się na nich znajdzie. Atmosfera to nie tylko sala, ale również ludzie i nie można o tym zapominać. Organizowaliśmy już mnóstwo imprez i było faktycznie bardzo różnie, bo ludzie niestety nie dopisali.

Sarenka

Posty: 5

 
Ofert znajdziemy bardzo dużo. Można porównać sobie miejsca i ceny. Najlepiej takie miejsce sobie zbadać osobiście, a wówczas wiemy, że nam się tam będzie podobało.

Hymnny4

Posty: 3