radca prawny, polecicie ?

radca prawny, polecicie ?

Poszukiwany jest na już adwokat, który ma spore doświadczenie w sprawach związanych z separacją i rozwodami.

de99ial

Posty: 1

 
Mogę polecić radcę prawnego https://kancelaria-wiszniewska.pl/adwokat-prawnik-czy-radca-prawny.html, który bardzo dobrze się zna na wszystkich sprawach. Pomógł nam przy zachowku jak i przy rozwodzie.

Klarka34

Posty: 24

 
Im niezwyklej będzie fachowy prawnik tym lepiej dla nas. Lepiej zapłacić wiecej, lecz mieć do pomocy osobę, która ma bardzo szeroki zakres wiedzy, z której skorzystamy.

Yuri20

Posty: 14

 
Według mnie szukanie adwokata wcale łatwe nie jest. Mamy mnóstwo kancelarii, lecz jaka z nich jest najlepsza? Wydaje mi się, iż rozwiązaniem praktycznym będzie szukać opinii o konkretnych osobach, jakie w kancelarii pracują.

audi80

Posty: 7

 
Lepiej byłoby się nie kontaktować z prawnikami, ale jeśli nie ma innego wyjścia to trzeba stawiać na kogoś, kto jest w stanie nam pomóc. To powinien być ktoś go zajmuje się właśnie takimi sprawami, jakie są nam potrzebne. Tylko wtedy możemy się spodziewać, że taki prawnik wykona swoje zadanie najlepiej jak to tylko możliwe.

miaziol

Posty: 2

 
My byliśmy w kancelarii prawnej w sprawie separacji, a później rozwodu i nam pomogli. Dobry adwokat jest w stanie pokierować swoim klientem. Na pewno kluczem do sukcesu przy rozwodzie będzie napisanie w profesjonalny sposób pozwu rozwodowego.

beata77

Posty: 13