strony Łódź, szukam!

strony Łódź, szukam!

Myślicie, iż opłaca się próbować samodzielnie zrobić stronę internetową? Sporo czasu trzeba będzie na to poświęcić?

maniek

Posty: 2

 
Można dziś bez problemów odnaleźć firmę, jaka niesłychanie chętnie nam pomoże. Firmy są niesłychanie dobrze przygotowane i tworzą indywidualne projekty. Można mieć zdjęcia, animacje i co tylko chcemy. Wszystko pozostaje kwestią tego jak mnóstwo pieniędzy chcemy wydać.

daria34

Posty: 16

 
Zlecałem projektowanie strony www w Łodzi wyspecjalizowanej w tym firmie. Wybrałem sobie najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet. Na bieżąco mogłem sobie sprawdzać jak wyglądają postępy ich pracy. Jestem bardzo zadowolony z końcowych efektów.

edmundzio

Posty: 5

 
Polecam firmę https://www.icp.info.pl, jaka zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi. Mają wiele pakietów do wyboru od tych tanich po droższe. Należałoby się z tym zapoznać, aby przekonać się, co dla nas konkretnego mają przygotowane.

TomekK

Posty: 23

 
Strona responsywna to podstawa. Tylko taką ofertę wybieramy, bowiem przecież dziś ludzie głównie korzystają z Internetu na telefonach i strona musi tam dobrze wyglądać.

Motospec

Posty: 29

 
Znajomy zlecał projektowanie strony w Łodzi i nie płacił dużo. On miał stronę główną i chyba trzy podstrony. Muszę do niego napisać to wtedy dam Wam znać, do jakiej firmy w Łodzi warto się zgłosić z nowym zadaniem.

Kitas

Posty: 2

 
Jeśli ktoś ma czas i wiedzę to może spróbować sił we własnym zakresie. Sam robiłem dawniej strony, ale dzisiaj szkoda byłoby mi na to czasu. To wcale dużo nie kosztuje, dlatego trzeba będzie przeliczyć, co nam się bardziej opłaca. Wtedy wybierzemy najlepszą dla siebie opcje.

RAK-Buuu

Posty: 4