butik z sukienkami na jesień, internetowy ?

butik z sukienkami na jesień, internetowy ?

Jak myślicie, czy sukienka na jesień w butiku będzie niesłychanie droga? Widziałam taką niesłychanie ładną, od znanego mi projektanta, ale aż boję się spytać o cenę. Jak sytuacja wygląda u was? Dajcie znać, jak robicie zakupy odzieżowe.

Iwona3

Posty: 2

 
Sukienki ołówkowe na jesień używam bardzo często. Są wystarczająco eleganckie, żeby założyć je do pracy, a przy tym równie nienadęte, aby pokazać się w nich przed znajomymi. Największy dylemat mam z dodatkami, ale staram się po prostu ograniczać ich ilość, gdy mam wyglądać lepiej niż „normalnie” ;)

saradonin

Posty: 5

 
Tutaj widziałam ostatnio wspaniałe sukienki ołówkowe na jesień – https://sissi-boutique.pl/sukienki-olowkowe. Nawet jak nie teraz, to założysz je za rok. Inwestycja długoterminowa.

namok

Posty: 4

 
Wszystko zależy od wykorzystanego materiału. Jak to mówią, diabeł tkwi w szczegółach. Sukienka maxi na zimę to moim zdaniem świetna okazja do urozmaicenia codziennego ubioru, a także odzież nadająca się na spotkania o charakterze formalnym.

namok

Posty: 5

 
Z tego co zauważyłam, czarne sukienki na zimę są niezmiernie uniwersalne. Ja najczęściej wybieram czerwone złoto, albowiem to moja ulubiona barwa metalu szlachetnego. Wyraziste kolczyki, ładna bransoletka i sukces murowany. Myślę, że srebro też się dobrze nada :)

miaziol

Posty: 3

 
Sukienki z długim rękawem na zimę to świetna sprawa dla kogoś, kto nie lubi zakładać na siebie wierzchniego ubrania. Nie przepadam za ramoneskami, bo czuję się wtedy taka „ograniczona”. Jak każdy wolny ptak :)

bartek33

Posty: 10

 
Czarne sukienki na jesień to coraz częstszy wybór, z czego niesłychanie się raduję. Uwielbiam klasyczną elegancję, albowiem zawsze czuję się dobrze w takiej stylizacji. Polecam głównie sparowanie jej ze złotymi elementami.

mew soncz7777

Posty: 8