jakość powietrza a bieganie, gdzie szukać ?

jakość powietrza a bieganie, gdzie szukać ?

Od pewnego czasu staram się systematycznie biegać. Czy wiecie może, czy jakość powietrza wpływa niesłychanie na bieganie?

Gucio

Posty: 2

 
Powiem Ci, iż jakość powietrza a bieganie to bardzo porządne połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, należałoby sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

Riko64

Posty: 3

 
Pożądane byłoby sprawdzać sobie dobre tętno bieganie. Wobec tego na sporo stronach możesz odnaleźć mnóstwo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić dobre tętno.

Kitas

Posty: 23

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

miskowiec45

Posty: 7

 
Kiedy na dworze jest smog, przeważnie unikam wtedy biegania. Jakość powietrza niezmiernie wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

orange777

Posty: 16

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Miluśkooo2

Posty: 9

 
Powiem Ci, że warto sobie zbadać idealne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Suit

Posty: 27

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

CHatka-eKo

Posty: 27

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

Joe

Posty: 8