powłoki ceramiczne w Łodzi, gdzie warto ?

powłoki ceramiczne w Łodzi, gdzie warto ?

Pomyślałem o tym żeby odnowić lakier w moim leciwym aucie i nie wiem czy jakaś firma zechce się tym zająć?

ZaNK3R

Posty: 1

 
Firma, która zajmuje się kosmetyką samochodową w Łodzi jest tutaj http://www.dk-detailing.pl. Polecam zapoznać się z ofertą, jaką przygotowali, bo jest na wysokim poziomie.

NeCr0

Posty: 23

 
Widziałem już różne efekty po zastosowaniu środków chemicznych na lakierze. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia to podczas polerowania maszynowa może uszkodzić lakier. Przypalić go można bardzo szybko. Naprawa wtedy kosztuje bardzo dużo, dlatego lepiej dać to zadanie do wykonania komuś, kto się na tym lepiej zna od nas.

hertinho

Posty: 10

 
Korzystałem z oferty na auto detailing w Łodzi i firma zaradziła naprawdę cuda. Nie sądziłem, iż można takie efekty uzyskać. Lakier mam stary, albowiem auto ma kilkanaście lat, ale jestem naprawdę bardzo zaspokojony z efektu.

Gosienka54

Posty: 21

 
Odwiedziłem firmę, która oferuje auto detailing w Łodzi i mnie przekonali do tego, że warto zadbać o swój lakier. Koszty były wysokie, ale efekt bardzo dobry, dlatego jeśli ma się pieniądze i chce się dbać o lakier to na pewno taka oferta jest godna polecenia. Efekt utrzymywał się na lakierze w moim samochodzie przez wiele miesięcy.

Mikusińska

Posty: 8

 
Propozycji znajdziemy bardzo wiele, ale trzeba samochód oddać do specjalistów, bo tylko wówczas można będzie uzyskać najlepsze możliwe efekty. Bez tego nic się nie zrobi, bo można zepsuć powłokę lakierniczą i wówczas dopiero będą z tego koszty naprawy.

labuh

Posty: 3

 
Ofert znajdziemy bardzo dużo, ale trzeba samochód oddać do specjalistów, bo tylko wtedy można będzie uzyskać najlepsze możliwe efekty. Bez tego nic się nie zrobi, bo można zepsuć powłokę lakierniczą i wtedy dopiero będą z tego koszty naprawy.

Klara323

Posty: 19