Parking lotnisko Okęcie

Parking lotnisko Okęcie

Hejka. Moim priorytetem jest teraz znalezienie parkingu przy lotnisku w Warszawie. Na jaki koszt powinienem się przygotować, gdy na lotnisku spędzę około 3-4 godzin? Dzięki za podpowiedzi.

Laleczka

Posty: 29

 
Parking przy Okęciu, który moim zdaniem jest godny polecenia to http://www.parkingokecie.eu.

Działają w pewnej odległości od portu lotniczego, natomiast zapewniają transport wygodnym i klimatyzowanym busem. Łatwiej jest mi zaparkować u nich i podjechać busem niż szukać parkingu bezpośrednio pod Okęciem.

ertumer67

Posty: 18

 
Ze swojej strony dodam, że najważniejsze podczas wyboru parkingu na kilka dni jest to, aby był strzeżony oraz monitorowany.

Dzięki temu każda osoba korzystająca z portu lotniczego będzie miała pewność, iż jego samochód jest bezpieczny. Z własnego doświadczenia wiem także, że warto z wyprzedzeniem zarezerwować taki parking.

czesławwww23

Posty: 27

 
Parking na lotnisku w Warszawie jestem zmuszony opłacać regularnie, ponieważ odbieram swoich kontrahentów z lotniska.

Zawsze problematyczną kwestią był wybór parkingu, który będzie najlepszy, a więc zlokalizowany odpowiednio blisko i dostępny w atrakcyjnej cenie. Niedawno trafiłem jednak na firmę, która spełnia wszystkie moje wymagania. Mogę podać namiary.

endrjuuu

Posty: 34

 
Parking na Okęciu w godzinach szczytu, gdy realizowanych jest najwięcej odlotów i przylotów to dość problematyczna kwestia. Przekonałem się o tym wielokrotnie, ale nauczony doświadczeniami postanowiłem rezerwować wcześniej sprawdzony parking. Ponadto płacę za niego mniej składając rezerwację z wyprzedzeniem.

miko_poz

Posty: 22

 
W kontekście poruszonego tematu parkingów na lotnisku w Warszawie dodam, że najbliżej samego lotniska parking będzie kosztował rzecz jasna najwięcej. Najlepszą szansą na zminimalizowanie kosztów jest zostawienie auta na parkingu, który jest nieco oddalony od portu lotniczego.

Sam praktykuję takie rozwiązanie i nie narzekam.

Michałek

Posty: 34

 
Nie rozumiem tego, że ludzie są pogodzeni z faktem, iż skoro szukają parkingu na lotnisku Okęcie to musi on drogo kosztować. Jestem przeciwny takiemu nastawieniu, bo osobiście udawało mi się znaleźć parking w bardzo atrakcyjnych cenach, choć były to okolice lotniska, a nie parking naprzeciwko terminala.

Jednak wychodzę z założenia, że coś za coś.

Ticket2Hell

Posty: 33

 
Parkując na parkingu przy samym lotnisku Okęcie często denerwowało mnie to, że bardzo długo szukałem miejsca parkingowego.

Teraz postanowiłem to zmienić – parkuję zdecydowanie dalej, a pod sam terminal podwozi mnie wygodny bus należący do właściciela wspomnianego parkingu. Czasowo wychodzi mi to zdecydowanie krócej.

Jasio234

Posty: 32

 
Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników na temat parkingu na lotnisku Okęcie. Potrafi być on niezmiernie tani, jak i kosztować rzeczywiście mnóstwo. Spore znaczenie ma to, kogo ofertę wybierzemy. Najbliższe względem lotniska parkingi są siłą rzeczy najdroższe, co jest logiczne, choć poniektórzy w tym temacie nie chcą wyraźnie tego zrozumieć :)

RufleX

Posty: 25

 
Nie rozumiem tego, iż ludzie są pogodzeni z faktem, iż skoro szukają parkingu na lotnisku Okęcie to musi on drogo kosztować. Jestem przeciwny takiemu nastawieniu, bo osobiście udawało mi się znaleźć parking w niezwykle atrakcyjnych cenach, choć były to okolice lotniska, a nie parking naprzeciwko terminala.

Jednak wychodzę z założenia, iż coś za coś.

guru67

Posty: 27